خبرهای امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱
خبرهای امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

اخبار ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

اخبار ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

مهسا امینی توسط گشت ارشاد به کما رفت

مهسا امینی به همراه خانواده‌اش برای سفر تفریحی به «تهران» آمده بود. اما سه‌شنبه شب در تهران توسط نیروهای گشت ارشاد بازداشت می‌شود، به اماکن تهران منتقل شده و پس از دو ساعت بدن‌اش را با آمبولانس به بیمارستان «کسری» تهران انتقال می‌دهند. پس از انتشار این خبر در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور در شبکه‌های اجتماعی، جو بیمارستان «کسری» با حضور نیروهای انتظامی به شدت امنیتی شد.

رحمان قادری به حبس تعزیری محکوم شد

رحمان قادری، فرزند: کریم، اهل شهرستان پیرانشهر در استان‌ آذربایجان غربی، توسط شعبه دادگاه انقلاب این شهرستان ۱۵ ماه و ۲ روز حبس تعزیری محکوم شد.‌

سپیده قلیان در پی اعتصاب غذا به بیمارستان اعزام شد

سپیده قلیان، فعال مدنی محبوس در زندان اوین از روز جمعه ۱۸ شهریور دست به اعتصاب غذا زد. اعتصاب خانم قلیان در اعتراض به نگهداری در زندانی دور از محل زندگی خانواده اش صورت گرفته است. وی روز گذشته در پی حال نامساعد جسمی به بیمارستان طالقانی اعزام شد.

پایان مشروط اعتصاب غذای بهنام موسیوند

بهنام موسیوند، فعال مدنی و زندانی سیاسی در اعتصاب غذا پس از وعده مساعدت جهت پیگیری خواسته های وی بطور مشروط اعتصاب غذای اعتراضی خود را پایان داد. این زندانی سیاسی در حال سپری کردن حبس تعزیری ۵ ساله خود به اتهام (اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت کشور) است.

  ثبت هویت ۵۳۷ تن از کشته‌شدگان  اعتراضات؛ ۱۰۵ معترض در خطر اعدام

Check Also

خبرهای امروز 25 شهریور 1401

اخبار ۲۵ شهریور ۱۴۰۱

اخبار ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ مرگ مهسا امینی لکه ننگ دیگری بر چهره جمهوری اسلامی مهسا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *