ارتباط با ما

خبرگزاری جامعه آریایی، به همت تعدادی از فارسی زبانان ایران و افغانستان راه‌اندازی گردیده است.

رسالت خبرگزاری جامعه آریایی دفاع از حقوق بشر بخصوص حق آزادی اندیشه و حق انتخاب دین میباشد.

با توجه به ظلم و ستم روزافزون جمهوری اسلامی در ایران و دولت اسلامی در افغانستان در قبال اقلیت های دینی، مسیحیان، بهاییان، زرتشتیان، کلیمیان، زنان و اعدام، زندان و سرکوب سیستماتیک دگرباشان جنسیتی، مخالفین سیاسی و… بر آن شدیم تا سهمی هرچند کوچک در رساندن صدای مظلومان و ستمدیدگان به گوش جهانیان باشیم.

در نتیجه ظلم حاکمین در ایران و افغانستان، در حال حاضر میلیون نفر در خارج از کشورشان آواره گردیده‌اند و در کشورهای مختلف جهان درخواست پناهندگی داده‌اند. بیش از نیمی از این جمعیت پناهجو را زنان و کودکان تشکیل میدهند. پناهجویان برای رسیدن به کشوری امن، خطرات زیادی را به جان میخرند و برخی از آنها جان خود را در این راه از دست میدهند. ما به عنوان انسان این وظیفه را بر عهده داریم تا صدای بی صدای این پناهجویان باشیم. به همین دلیل یکی از فعالیت‌های اصلی ما در کنار دفاع از حقوق بشر، دفاع از حقوق پناهجویان و افرادی است که در این مسیر هیچ یاوری ندارند.

برای ارسال پیام و اخبار برای ما از فرم تماس پایین صفحه استفاده کنید.

خبرگزاری جامعه آریایی، صرفا اخبار مستند و موثق در خصوص  پناهجویان و افرادی که حقوق انسانی آنها پایمال گردیده است را منعکس میکند.

ما از سال 2016 در وبلاگ https://socialaria.blogspot.com/ اقدام به انعکاس اخبار مربوط به حقوق بشر در جامعه فارسی زبان مینمودیم. با توجه به درخواست مکرر مخاطبان نسبت به ایجاد بستری حرفه‌ای تر برای انجام وظیفه اطلاع‌رسانی اقدام نمودیم. اکنون با تلاشی بیشتر و تیم فنی حرفه‌ای سعی در رساندن صدای مظلومین به گوش دیگران هستیم. باشد که قدمی موثر در این زمینه برداریم.

اگر نظر، پیشنهاد و یا اخباری در خصوص موضوعات مطروحه در وبسایت دارید، با کمال میل پذیرا هستیم.

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

از این آدرس ایمیل صرفا برای برقراری ارتباط(در صورت نیاز) با شما استفاده میشود و در جایی منتشر نمیشود.
متن پیام خود را در این بخش وارد کنید.