قتل امیرحسین خادمی بعد از تجاوز
قتل امیرحسین خادمی بعد از تجاوز

قتل یک نوجوان پس از تجاوز 3 نفر به وی در زرین دشت

قتل یک نوجوان پس از تجاوز 3 نفر به وی در زرین دشت

خبرگزاری جامعه آریایی – رئیس دادگستری شهرستان زرین‌ دشت از شناسایی و بازداشت سه متهم به تجاوز به یک نوجوان ۱۵ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت، برای متهمان تحت عناوین “آدم ربایی، تجاوز و قتل” پرونده تشکیل شده است. اخیرا خبری مبنی بر تجاوز به یک نوجوان در شهرستان زرین دشت و مرگ مشکوک او پس از این واقعه، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. در واکنش به این رویداد، امروز پنجشنبه ۲۴ شهریورماه، برخی از شهروندان زرین دشت در مقابل ساختمان دادگستری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش خبرگزاری جامعه آریایی، رئیس دادگستری شهرستان زرین‌ دشت، از شناسایی و بازداشت سه متهم به تجاوز به یک نوجوان در این شهرستان خبر داد.

‌اخیرا خبری مبنی بر تجاوز به یک نوجوان در شهرستان زرین دشت و مرگ مشکوک او پس از این واقعه، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. هویت این نوجوان “امیر حسین خادمی، ۱۵ ساله و اهل شهرستان زرین دست” توسط هرانا احراز شده است.
گفته میشود که پیکر بی جان این نوجوان، پس از در میان گذاشتن وقوع آزار جنسی با خانواده خود و ارجاع برای معاینه پزشکی قانونی توسط نیروی انتظامی، یک روز بعد، پیش از مراجعه به پزشکی قانونی در حوالی شهر پیدا شده است.

امیرحسین که نان‌آور خانه بوده است به رغم تهدید تجاوزکنندگان به انتشار فیلم تجاوزش در صورت افشاء تجاوز، موضوع را با مادر خود که از بیماری سرطان رنج میبرد در میان میگذارد ولی روز بعد پیکر بی جان این نوجوان در حوالی شهر پیدا میشود.

  بازداشت محمد زارع فومنی

پنجشنبه ۲۴ شهریورماه، شماری از شهروندان در شهرستان زرین‌ دشت در اعتراض به این رویداد در مقابل ساختمان دادگستری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار محاکمه متهمان این پرونده شدند.

ویدیویی در این رابطه در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن رئیس دادگستری شهرستان زرین‌ دشت در میان جمعیت معترض حاضر شده و به بیان پاره ای توضیحات در این رابطه پرداخته است.

محمد امین انصاری با بیان اینکه سه متهم در این پرونده، شناسایی و بازداشت شده اند عنوان کرد: “پس از اعلام تعرض سه نفر به یک جوان زرین‌دشتی و فوت مشکوک او، متهمین شناسایی و با دستور مقام قضایی در بازداشت به سر می برند.”

وی همچنین افزود: “رسیدگی به پرونده مذکور در صلاحیت محاکم کیفری یک استان است که اقدامات قضایی جهت انجام تشریفات قضایی و ارسال پرونده به مرجع عالی قضایی انجام شده است.”

رئیس دادگستری شهرستان زرین دشت ادامه داد: “اظهارات مطرح شده توسط خانواده متوفی در خصوص آدم ربایی و قتل نیز با تشکیل پرونده قضایی در دستور کار رسیدگی مقام قضایی قرار دارد.”

Check Also

حمله به دانشگاه شریف 10 مهرماه

حمله به دانشگاه شریف 10 مهرماه

حمله به دانشگاه شریف 10 مهرماه در ادامه سرکوب اعتراضات سراسری در ایران، شامگاه یکشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *