اعترافات اجباری
اعترافات اجباری

پخش اعترافات اجباری یکی از معترضان در ماجرای اتوبوس

به تازگی ویدئویی از اعترافات اجباری فردی با هویت نامشخص که بر اساس اظهاراتش مدعی است، یکی از معترضان به حجاب اجباری در ماجرای اتوبوس بی آر تی، توسط رسانه های رسمی منتشر شده است. در ویدئو مورد اشاره که مشخص نیست تحت چه شرایطی ضبط شده است، نام سپیده رشنو به عنوان دیگر فرد حاضر در درگیری اشاره میشود.

به گزارش خبرگزاری جامعه آریایی، به تازگی ویدئویی از اعترافات اجباری فردی با هویت نامشخص که بر اساس اظهاراتش مدعی است، یکی از معترضان به حجاب اجباری در ماجرای اتوبوس بی آر تی، توسط رسانه های رسمی منتشر شده است.

در ویدئوی مورد اشاره که مشخص نیست تحت چه شرایطی ضبط شده است، نام سپیده رشنو به عنوان دیگر فرد حاضر در درگیری اشاره میشود. همچنین این شخص سهم آمر به معروف در ایجاد این درگیری و جراحت را منکر شده و خود را عامل اصلی این رویداد عنوان می کند.
اواخر تیرماه امسال ویدئویی از درگیری در یکی از اتوبوس های بی آر تی در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد شخصی به بهانه “امر به معروف” اقدام به دخالت در نحوه پوشش یک زن جوان کرده است. شماری از حاضران با آمر به معروف که قصد فیلمبرداری از معترضان به دخالت او را داشت، درگیر شده بودند.

بدنبال انتشار این ویدئو، خانم رشنو توسط نیروهای پلیس بازداشت شد. هرانا در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱، طی گزارشی به احراز هویت سپیده رشنو پرداخته بود.

پیشتر یک منبع مطلع از وضعیت وی گفته بود: «خانم رشنو تنها یکبار طی تماسی کوتاهی با نزدیکان خود اعلام کرده که بازداشت شده است اما تماسی با خانواده خود نداشته است. همچنین به خانواده گفته شده که پرونده سپیده رشنو در شعبه ۳ بازپرسی دادسرای اوین تحت بررسی قرار دارد.»

  محکومیت غیابی مریم اکبری‌منفرد به دو سال حبس جدید

سپیده رشنو، متولد ۱۳۷۳، دانشجو، ساکن یکی از خوابگاه های دانشجویی در تهران و اهل خرم آباد است.

Check Also

محکومیت رقیه بیگدلی به حبس تعزیری و مجازاتهای تکمیلی

محکومیت رقیه بیگدلی به حبس تعزیری و مجازاتهای تکمیلی

محکومیت رقیه بیگدلی به حبس تعزیری و مجازاتهای تکمیلی خبرگزاری جامعه آریایی – ایمان افشاری، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *