پلمب 15 آرایشگاه زنانه
پلمب 15 آرایشگاه زنانه

پلمب 15 آرایشگاه زنانه

پلمب 15 آرایشگاه زنانه

خبرگزاری جامعه آریایی – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا واقع در استان قزوین از پلمب ۱۵ آرایشگاه متخلف زنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری جامعه آریایی به نقل از صداوسیما، امروز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۱، محمد صمدی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا از پلمب ۱۵ آرایشگاه زنانه در این شهرستان به علت‌ انتشار عکسهایی که از فعالیت‌های این اصناف در فضای مجازی منتشر شده بود خبر داد.

صمدی دادستان بوئین زهرا در این خصوص گفت:”حسب گزارشات واصله برخی آرایشگاه‌های زنانه و مردانه و نادیده گرفتن خط قرمز‌ها اقدام به انتشار تصاویر خلاف (اخلاق و شئون اسلامی) و مروج(فرهنگ غربی)بودند.

وی افزود:”طی اقدامات صورت گرفته تاکنون ۱۵ آرایشگاه زنانه در شهرستان بویین زهرا پلمب و به دلیل تخلفات صورت گرفته و عدم رعایت قوانین و مقررات برای مدیران آن‌ها پرونده قضایی تشکیل شد.

ممانعت از فعالیت افراد در فضای مجازی به مثابه سرکوب آزادی عقیده و ناقض، ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر و ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی مصوب ۱۶ دسامبر ۱۹۶۶ است که بر حق افراد بر انتشار آزادانه افکار و عقاید و نظریات به هر شکل ممکن تاکید می کند.‌

  بازداشت فاطمه سپهری، فعال مدنی ساکن مشهد

Check Also

وضعیت مسیحیان ایران در خارج از کشور

وضعیت مسیحیان ایران در خارج از کشور

وضعیت مسیحیان ایران در خارج از کشور به دلیل فشارهای روز افزونی که حکومت ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *